Ми працюємо!

СЛАВА УКРАЇНІ! Ми працюємо, телефонуйте, за номерами салонів.

Адреса салонів
Ми працюємо!
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

БЕСПЛАТНЫЙ ЗАМЕР

БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА

ГАРАНТИЯ НА УСТАНОВКУ

Категорії
Приховані двері
Переглянути
Приховані двері
Білі двери
Переглянути
Білі двери
Двері Rodos
Переглянути
Двері Rodos
Двері Папа Карло
Переглянути
Двері Папа Карло
Двері в життя
Доставляємо нашу продукцію по м.Київ, Київській області і всій Україні. Модельний ряд нашої продукції - це виключно якісні продукти, вибір який заснований на нашому багаторічниму досвіді. Чекаємо Вас в нашому дверному салоні за адресою м.Київ, вул. Ломоносова 50/2.
Як нас знайти
Двері в життя

Купити міжкімнатні двері в інтернет-магазині ALLDOORS

Під час ремонту бажано замінити всі деталі інтер’єру. Покупцеві хочеться, щоб двері були міцними, добре ізолювали від сторонніх звуків, поєднувалися із загальним дизайном кімнат.  Для того щоб правильно підібрати виріб, необхідно вивчити інформацію про матеріали.  Можна купити міжкімнатні двері ціна від виробника Київ на сайті.

На що звертати увагу

Коли з'явилася необхідність купити міжкімнатні двері Київ, слід переглянути сайт виробника, ознайомитись з варіантами.  При виборі варто звернути увагу на наступні критерії:

  • розміри дверного отвору в кімнаті і представлених моделей;
  • покриття, від якого буде залежати шумоізоляція та довговічність;
  • спосіб відкриття: орні, розсувні, складні, що коливаються;
  • колір і стиль моделі, що підходить під інтер'єр.

Якщо захотіли придбати двері, можна попросити надати професійного замірювача за окрему плату.  Він проведе точні розрахунки і для вас буде виготовлений ідеальний продукт.  Купити міжкімнатні двері на замовлення Київ - найвигідніший варіант, так як можна особисто підібрати матеріал, дизайн, необхідний розмір для конкретного отвору.

Який краще вибрати матеріал

Сума грошей для оплати залежить від багатьох факторів, але матеріал найважливіший з них.  Двері виготовляють з:

  • легкої деревини покритої плівкою;
  • з використанням шпону з високоякісної деревини;
  • суцільного шматка деревини, який після фарбують;
  • скла.

Можна обрати будь який матеріал для створення виробу.  Найбільшою популярністю користуються шпоновані моделі, які виглядають багатше.  При цьому вони практичні, прослужать не один десяток років. Можна придумати цікаві доповнюючі деталі, які прикрасять виріб та кімнату.

Послуги, які надає наша компанія

Покупець може замовити міжкімнатні двері від виробника в Києві у нас.  Наша компанія надасть широкий вибір матеріалів і моделей, а також допоможе з проведенням вимірів.  Наші вироби відмінної якості і доповнять будь-який дизайн.  Ми можемо виготовити їх з будь-якого обраного вами матеріалу, за підготовленим заздалегідь проектом.

Ціна на двері міжкімнатні Київ буде залежати від виконаної роботи наших співробітників.  В облік буде братися деревина, розміри проекту, наявність додаткових вирізок для скла.  Ми гарантуємо якість продукції та прислухаємося до побажань кожного покупця.