Product filter
Тип дверей:
Price  10190.00 - 17300.00 грн
Manufacturer
Тип дверей
Место использования
Толщина метала
Толщина полотна
Наличие

Металеві вхідні двері


Показано 1 по 24 з 49 (Всього сторінок 3)

Сучасні металеві двері зовсім не схожі на ті, які раніше встановлювались в квартирах заможних людей. Сьогодні це елегантні, красиві конструкції, в яких складно розгледіти надійні металеві полотна і каркаси, що забезпечують повну безпеку приміщення. Якщо вам потрібно купити металеві вхідні двері недорого з установкою (Київ), зверніть увагу на асортимент нашого каталогу.

Металеві вхідні двері на замовлення (Київ): особливості вибору, переваги

Вибираючи вхідні двері з металу, ми в першу чергу думаємо про захист від злому. Насправді, функцій конструкції повинні бути набагато ширше. Вибирати двері потрібно за такими критеріями:

  • Захист від холоду - дуже важливо, щоб двері закривалися герметично, особливо якщо мова йде про квартири на першому поверсі, заміських будинках або офісах з виходом на вулицю;
  • Захист від вогню - при загорянні зовні вхідні двері повинні стати надійним бар'єром, який захистить мешканців квартири або будинку від вогню або диму;
  • Ізоляція від шуму - дуже актуальна функція для багатоквартирних будинків і приміщень, що виходять на вулицю;
  • Захист від механічних впливів - таких як удари, подряпини і т.д.

Якщо ви хочете вибрати надійну конструкцію, зверніть увагу на вартість. Ціна на металеві двері (Київ), яка здається занадто низькою говорить про те, що перед вами або не металеві двері, або зламати її зможе навіть дитина.

Як купити двері вхідні металеві: ціна (Київ), як показник якості

Якщо вам пропонують за пару тисяч купити металеві двері, ви можете бути впевнені, що вони не варті навіть цих грошей. Надійна конструкція не може коштувати дешево. Навіть хоча б тому, що матеріал виготовлення високої якості дуже недешевий.

Чому у нас в магазині двері коштують дешевше, ніж на інших майданчиках? Тому що у нас ви можете купити вхідні двері металеві від виробника, а це завжди вигідно. Ми гарантуємо, що куплені у нас конструкції будуть надійно захищати ваш будинок або офіс.

Якщо ви вирішили двері вхідні металеві купити в Києві, найкраще зробити це в компанії ALLDOORS. Ми доставимо вам двері за вказаною адресою, встановимо і дамо гарантію на вказаний в договорі на установку термін. Зателефонуйте нашим менеджерам, вони пояснять вам, як саме оформити замовлення і отримати гарантію, а також дадуть любу необхідну вам інформацію.